Maria Lund, Mart Sander & Bel-Etage Swing Band…

19.11.2011

Soome ja Eesti muusikute koostöö Musiikkitalos!

Maria Lund ja Mart Sander kohtuvad uues suurepärase akustikaga
Helsingi Musiikkitalos 20. detsembril.

Ainulaadse koosseisu idee tekkis korraldajatel umbes aasta aega tagasi kui hakati uurima võimalusi Eesti ja Soome artistide koostööks. Uhiuus Musiikkitalo tundus selleks sobivat suurepäraselt ning jõuti järeldusele, et antud koosseisuga tekib mitmeid ühisjooni ning sünergia, sest jõulumuusika svingorkestri saatel on kindlasti midagi erilist.

“Meil on suur rõõm esineda Soomes ühe tuntuima ja andekaima naisartistiga, kellega koostööd ootame pikisilmi ning usume, et suudame tuua publikuni pisut hoogsamat muusikalist valikut kui ehk tavapäraselt jõuluajal”, ütleb Mart Sander.

Kiiresti Soomes tuntuks ja hinnatuks saanud Maria Lund on välja andnud mitmeid plaate ning sõlminud koostöölepingu rahvusvahelise suurfirma “Universaliga”. Ligi kümme aastat kestnud lauljakarjääri kõrval on Maria viimasel ajal olnud hõivatud perega ning nüüd on kõigil hea võimalus kuulda teda suurel laval koos rahvusvahelise koosseisuga.

“Mart Sander on üks huvitav nähtus 80km kaugusel meie pealinnast. Multitalent, nagu teda Eestis kutsutakse. Rahvusvaheline koostöö on minu jaoks põnev ning samuti hea võimalus kajastada enda tegemisi Soomest väljaspool. Ootan Mardi ja Bel-Etage Swing Bandiga kohtumist”, ütleb Maria Lund.

Mart Sander on üks mitmekülgsemaid artiste Eestis, sest lisaks dirigeerimise ja klaverimängu oskusele teame teda ka andeka laulja, näitleja, maalija, lavastaja, õhtujuhi ja kirjanikuna.

Bel-Etage Swing Band on Mardi poolt loodud professionaalne kollektiiv, mille ühine ajalugu ulatub aastasse 2000.

Kontsertide piletid on müügil üle Soome Lippupistes. Piletite arv on piiratud.

Arhiiv