Piletiloos jõulukontsertidele

24.11.2011

Piletiloos jõulukontsertidele.

Hea Eesti Muusikaagentuuri sõber, tule ja osale 5 tasuta kontserdipileti jõululoosis.

Sellel aastal on kõigil muusikasõpradel võimalus jõulukontsertide raames osa saada rahvusvaheliselt hinnatud artisti Anneli Peebo ja Mart Sanderi jõulumuusikast Bel-Etage Swingorkestri saatel.

Selleks, et meie suurimatel sõpradel kontsert nägemata ei jääks, loosime välja meie Facebooki keskkonnas igas linnas tasuta kaheinimese pääsme.

Kui sa soovid endale või oma sõpradele toredat jõulumeeleolulist kingitust teha, siis võta loosist osa. Selleks ei pea tegema muud kui:

  • Hakkama Eesti Muusikaagentuuri sõbraks, vajutades nupule Like/Meeldib
  • Jagama oma sõpradega jõulukontserdi infot, vajutades nupule Jaga/Share
  • Kinnitama osalemissoovi oma e-maili aadressi ning soovitud kontserdipaiga sisestamisega.

Soovime sulle kogu südamest meeleolukat jõuluaega ja toredaid kontserdielamusi Eesti Muusikaagentuuriga.

Osalemistingimused.

1. Loos kestab 24.11.2011-13.12.2011.a.
2. Loosi läheb üks tasuta kaheinimese pääse igas linnas Annely Peebo ja Mart Sanderi jõulukontsertidele, mis toimuvad 15.12.2011 Jõhvis,16.12.2011 Rakveres,17.12.2011 Pärnus, 18.12.2011 Tartus ja 19.12.2011 Tallinnas.
3. Loosis osalemiseks on vajalik liituda meie sõpruskonnaga Facebooki lehel (Like/Meeldib), jagada jõulukontserdi infot oma sõpradega (Jaga/Share) ning kinnitada osalemissoov oma e-maili aadressi ja soovitud kontserdipaiga sisestamisega Loosi leheküljel.
4. Võitjad loosime välja 13-l detsembril ja võtame nendega ühendust sisestatud e-maili aadressil ning lepime kokku, kuidas pääsmed kätte saab. Seetõttu on oluline, et sisestatud e-maili aadress oleks õige.
5. Sisestatud e-maile kasutame ainult Eesti Muusikaagentuuri uudiste edastamiseks ning kampaania võidust teatamiseks.
6. Kui loosis osalejat ei ole õnnestunud kätte saada hiljemalt 1 päeva enne kontserti, on Eesti Muusikaagentuuril õigus loosida välja uus võitja.

Arhiiv