Annely Peebo, Marko Matvere ja Swing`n` Joy Orchestra aastalõpukontserdid

06.09.2013

Annely Peebo ja Marko Matvere kontserdid toimuvad 19.-29.detsembrini Viljandis, Jõhvis, Paides, Moostes, Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Meie hinnatud staare saadab Aivar Vassiljevi ansambel, mis on publikule tuttav telesaatest “Perepidu”.

Annely ja Marko astusid esmakordselt laval koos üles 2002.a., mil Tallinnas toimus Eurovisiooni lauluvõistlus ja seda jälgisid miljonid inimesed üle Euroopa. Nüüd on kõigil jälle hea võimalus seda säravat kooslust uuesti kuulata ja vaadata.

“Marko on väga mitmekülgne ja andekas artist, kellega mul on laval alati koostöö sobinud ning rõõmustan jälle temaga kohtuda, sest kindlasti saab see üks lõbus aeg olema laval”, usub Annely.

„Vahel kujutlen meid Annelyga raukadena ikka ja jälle lavale komberdamas, et kunsthammaste klobinal ja närtsinud huulte vahelt “Muinaslugu muusikas” susistada“, täiendab Marko.

Kontserdi repertuuar saab olema mitmekülgne ja põnev maailmamuusika, kus on svingivõtmes huvitavad seaded, jutud meie ümbert.

Annely Peebo elab ja töötab Viinis juba 19 aastat ning jõulu- ja aastalõpukontserdid on saanud talle kodumaal heaks traditsiooniks. Oma rahvusvahelise karjääri jooksul on ta esinenud paljudes tuntud ooperimajades ja kontserdisaalides, teinud koostööd rahvusvaheliselt tunnustatud artistidega ja dirigentidega ning on meie ainukene naissopran, kel on olnud au laulda koos selliste maailmanimedega nagu Andrea Bocelli, Placido Domingo kui Jose Carreras. Alates 2012.a. maikuust on Annely Peebo heategevusfondi “Minu Unistuste Päev” patroon.

Marko Matvere on tunnustatud näitleja, laulja ja lavastaja. Lavastajana on ta lavadele toonud näiteks muusikali “Chicago” või ooperi “Carmen”. Lisaks hulgalistele teatri- ja telerollidele on Marko laulnud peaosades mitmetes muusikalides, ta on aktiivselt tegev VLÜ-ga ning lisaks muudele annetele on Marko ka hea kunstnik. Seda ilmestab hästi tema sulest ilmunud reisipäevik “Meri ja kuked”, mille ta kirjutas ümbermaailmareisil aastatel 2010-2012.

Kontsertide piletid on müügil Piletilevis üle Eesti (sh. kontserdimajade kassades).

Arhiiv