VIHULA MÕISA SUVEMUUSIKA 2014

02.05.2014

Akustiline kontsertseeria Vihulas.

Esmakordselt toimuv kontsertseeria kutsub teid nautima Vihula Mõisa piltilusat keskkonda, kus igal juulikuu neljapäeval pakuvad meie parimad artistid kuulajatele mõnusaid laule ja vahetuid jutte. Nüüd on aeg hakata mõtlema puhkusele ning planeerida see sobivasti koos perega Vihulasse, sest mõisal on tagavaraks mitmeid põnevaid pakette. Tule ja puhka Vihula Mõisas ning naudi kauneid kontserte koos perega, sest suvemuusika raames saavad kuni 7.a. lapsed (k.a.) tasuta kontserdile.

Vihula Mõisa Suvemuusika kontserdid:

03. juuli – Marko Matvere ja Peep Raun “Merelaulud ehk Mulle meeldib maa”.

Tegu on ülimalt populaarse kontserdiga, kus tutvustatakse purjelaevanduse ajalugu koos lauludega, mida meremehed omal ajal laulsid. Marko laulab neid siiani… Marko Matvere on meie artistidest üks universaalsemaid tegijaid, sest lisaks laulmisele ja kitarrimängule on ta ka suurepärane lavastaja ja näitleja. Oma reisimemuaaridesse on ta lisanud ka oma enda käega tehtud joonistused.

10. juuli – Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen.

Üks väheseid kontserte, mis Birgit sel suvel teeb. Birgit on väga andekas artist ning pälvis Eesti esimese superstaari tiitli. Vihulasse saabub ta koos Mihkliga, kes on üks populaarsemaid pianiste Eestis. Omal ajal aga koolitas Mihkel ennast muuhulgas ka Londonis. Esitamisele tulevad lood Birgiti värskelt plaadilt “Uus algus” ning hitid laiast maailmast.

17. juuli – Kreekapärase muusika ansambel “Zorbas”.

Rahvamuusika üks ehedamaid näiteid läbi nautlejate endi kogemuse, kes ilma liigsete küsimusteta teevad seda, mis neile meeldib. Kuuldavasti on nad laulnud medalile ka Aleksander Tammerti 2004.a. Ateena olümpiamängudel. See on kontsert, kus on kahtlemata lahe olla ja kus käsi või jalg hakkab vaikselt kaasa “tiksuma”.

Tantsusammud:

Tantsusammud
24. juuli – Kõrsikud.

Muhe kooslus on lennanud komeedina populaarsuse taevasse viimase pooleteise aastaga ning võib öelda, et nad on seal juba koha kindlustanud. Lugusid on neil palju ja kindlasti kuuleme parimaid ka seekord.

31. juuli – Tanel Padar ja Tarvo Valm.

Akustilises vormis Tanel Padar on siiras ja vahetu kohtumine artistiga, keda me tavaliselt näeme ansambliga The Sun. Tarvo on Taneli bändikaaslane. Tanel esitab pisut mahedamas toonis paremikku oma loomingust ning tema jutud sinna kõrvale paitavad kindlasti kuulajate kõrvu. Tanel on suurepäraste võimetega artist, kelle esinemisgraafik on pikalt broneeritud.

Kõik kontserdid algavad kell 19.00 ning piletid on müügil Piletilevis.

Arhiiv