Kõrsikud üllatavad naistepäeval Tartus!

11.02.2015

Saabuval naistepäeval, ehk kaheksandal märtsil, on meil suurepärane võimalus kuulata ansambel Kõrsikute meeleolukat kontsertkava Vanemuise kontserdimajas kell 17.00.

„Oleme tegelemas uue loomingulise materjaliga ning usun, et saame naistepäeval kuulajateni tuua mõned eksklusiivsed esmaettekanded ning teha väikese värskenduse meie kava üldplaanis“, ütleb Alari Piispea Kõrsikutest.

Kava värskendus tähendab seda, et publikuni tuuakse loomulikult kõik vanad head lood, kuid samuti lood, mis võiksid publiku senise tagasiside põhjal kavas oma koha leida ning mõned päris uued lood.

Käesoleva aasta jaanuaris tähistasid Kõrsikud oma kolmandat tegutsemisaastat. Ansambli noor eluiga on aga olnud täis märkimisväärset produktiivsust. Seda ilmestavad hästi nii Eesti Laulu kõrged kohad aastatel 2013 ja 2014 kui ka neli plaaditäit loomingut. Lisaks on Kõrsikud olnud aktiivsed kontsertesinejad üle Eesti ning kindlasti on olnud üks põnevamaid hetki ansambli jaoks koostöö Rakvere teatriga.

Kõrsikute loominguline aktiivsus on aga endiselt väga kõrge ning nii ongi neil käsil töö juba viienda plaadiga, mis kõigi eelduste järgi valmib käesoleval aastal.

Salvestatud looming:

2012 – Kolme peale
2013 – Sinu südames
2013 – Heli jälgedes
2014 – Mina olin veel väikene

Kingi oma lähedasele mõnus õhtupoolik Tartus!

Kuula lugusid:

„Tule ja jää“
„Suuda öelda ei“
„Oksad toomepuult“

Piletid on müügil Piletilevis ja Vanemuise kontserdimaja kassas.

Arhiiv