ANNELY PEEBO ja JASSI ZAHHAROVI jõulukontserdid üle Eesti.

29.09.2015

Annely Peebo ja Jassi Zahharovi jõulukontserdid toimuvad sel aastal 13.-22. detsembrini üle Eesti. Suvel alguse saanud suurepärane koostöö leiab nüüd kauni järje jõuluseeria näol, kus artiste saadavad tippmuusikud Urmas Lattikase juhendusel. Esitamisele tuleb kaunis jõulumuusika ja artistide poolt hoolikalt valitud repertuaar.

„Me tunneme Jassiga üksteist juba pikemat aega, aga ühise kontserdikavaga kohtusime suvel esmakordselt. Jassiga koostöö on alati väga meeldiv ning jõulukontserdid saavad temaga olema kindlasti imeilusad. Meie saateansambel koosneb oma ala korüfeedest ning kutsun kõiki osa saama sellest suurepärasest võimalusest“, räägib Annely Peebo.

„Seekord on tõesti erilised jõulud! Oleme üsna pikalt planeerinud Annelyga koostööd ning lõpuks saame ühist jõulukava pakkuda üle Eesti. See on ilmselt ainukordne võimalus ning meie suvised kontserdid andsid tõesti hea tunde ka meie saateansambli suhtes. Ma olen täitsa põnevil – tulemas on midagi, mis on meie kõigi jaoks erakordne“ täiendab Jassi Zahharov.

Annely Peebo elab ja töötab Austrias juba paarkümmend aastat ning tema töö on teda kokku viinud paljude tuntud muusikute, dirigentide, orkestrite, kuulsate ooperimajade, kontserdisaalide ja vabaõhu lavadega. Annely on meie ainus naislaulja, kel on au olnud koostööd teha maailmakuulsate tenorite nagu Placido Domingo, Jose Carrerase ja Andrea Bocelliga. See on erakordsuse märk ning meil on hea meel, et just jõulude ajal leiab Annely võimaluse astuda üles oma kodupubliku ees ning jagab meie kõigiga oma fantastilist sära, suurepärast häält ja musikaalsust, mis temas leidub.

Jassi Zahharov on vaieldamatult meie klassikalise muusikamaailma superstaar, kes on pikalt koostööd teinud nii “Vanemuise” kui “Estonia” teatriga ning kogunud vähemalt kuus väärikat auhinda – näiteks Georg Otsa preemia. Lisaks paljudele esinemistele kodumaal, on ta külalisena kiidusõnu saanud näit. Saksamaal, Soomes, Rootsis jm. Ajalukku on läinud mitte ainult rollid või kontserdid koduteatris ja mujal, vaid ka muusikalide rollid, kus Jassi on pakkunud meile kõigile kustumatuid hetki. Maksimaalselt hea tulemuse saavutamine on võimalik vaid seetõttu, et Jassi on suurepärase häälega erakordselt paindlik ja tundlik muusik, kellega on suur rõõm koostööd teha.

Laval:

Annely Peebo
Jassi Zahharov
Urmas Lattikas – klaver
Ain Varts – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass

Kuupäevad, asukohad ja kellaajad:

13.12. – Haapsalu kultuurikeskus, kell 17.00
15.12. – Kuressaare Laurentiuse kirik, kell 19.00
17.12. – Viljandi Pauluse kirik, kell 19.00
18.12. – Rakvere Kolmainu kirik, kell 19.00
19.12. – Tallinna Jaani kirik, kell 19.00
20.12. – Mooste folgikoda, kell 17.00
21.12. – Tartu Peetri kirik, kell 19.00
22.12. – Pärnu Kontserdimaja, kell 19.00

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Täname: Postimees.

Arhiiv