VIHULA MÕISA SUVEMUUSIKA 2016

03.05.2016

VIHULA MÕISA SUVEMUUSIKA toimub sel suvel juba kolmandat aastat ning pakub ka seekord mitmekülgseid elamusi, kus publiku ette astuvad meie parimad artistid ja kooslused, mida iga päev ei kuule. Nii näiteks üllatab Vihulas Juss Haasma oma ansambliga, Annely Peebo ja C-JAM koos Urmas Lattikasega (kontserdiseeria “Suveöö”) ning esmakordselt teevad muusikalist koostööd Maarja-Liis Ilus ja Karl-Erik Taukar (kontserdiseeria “Kohtumine”).

Vihula Mõisa Suvemuusika kontserdid:

07. juuli – IVO LINNA

Ivo Linna on ilmselt üks meie kõige armastatumaid lauljad ja tal jätkub loomingut kasvõi mitme kontserdi jagu. Ja ega Antti pole papist klahvpillimängija – kui vaja, siis laulab Ivo eest. Vihula mõisas sel suvel esmakordselt publiku ees meie mõnus Iff koos Anttiga.

Laval:
Ivo Linna
Antti Kammiste – klaver

14. juuli – KOIT TOOME

Koit Toome on Eestis ilmselt kõige rohkem kontserte andev artist. Seda ainult ühel põhjusel – rahvale ta lihtsalt meeldib igal ajal ja igas kohas ning see on erakordselt andeka artisti tunnus. Ja kui käes on lisaloo aeg, siis võib oodata väikest parooadiaüllatust, mis võtab muige näole… Igatahes lendab aeg tema kuumadel kontsertidel lennates, see on fakt…

Laval:
Koit Toome – laul/klaver
Jorma Puusaag – laul/kitarr

21. juuli – HANNA-LIINA VÕSA

Hanna-Liina Võsa on suurepärase häälega mitmekülgne muusik, kes on viimasel ajal leidnud rohkesti rakendust muusikalirollides. Hanna-Liina on aga omal ajal võtnud vaevaks läbida ka vastavad koolid ja osalenud muuhulgas rahvusvahelistes projektides. Vihulas annab Hanna-Liina sel aastal ühe vähestest akustilistest kontsertidest. Hoolikalt valitud repertuaar paitab meie kõrvu mõnusas ja hubases mõisa keskkonnas koos kitarri ja saksofoni saatega.

Laval:
Hanna-Liina Võsa
Marek Talts – kitarr
Danel Aljo – saksofon

28. juuli – JUSS HAASMA & TRIKSTER

Jussi Haasma suurt näitlejatalenti on rahvas saanud kogeda läbi teleekraanide juba aastaid (n. Kättemaksukontor). See, et ta ka muusikaga tegeleb, on aga siiski vähem teada, kuid pole ju saladus, et see on juba perekonnast kaasa sündinud. Küll aga on ju kõigil meeles tema näosaate võit 2015.a., kus lisaks näitlejameisterlikkusele tuli laulda täiega. Ja see õnnestus tal suurepäraselt.

Juss astub just Vihulas üles oma ansambliga TRIKSTER lugudega, mis talle endale sümpatiseerivad, on veidi teises võtmes ning pole pääsu ka juba hittideks kujunenud lugudest nagu “Sein on ees” ja kes teab, mis trikiga nad veel hakkama saavad…

Vaata ja kuula – “Sein on ees”

Laval:
Juss Haasma – laul/kitarr
Jaan Varts – kitarr
Rene Puura – klaver
Silver Ulvik – trummid
Valdur Viiklepp – bass

04. august – MAARJA-LIIS ILUS ja KARL-ERIK TAUKAR “Kohtumine”

Maarja-Liis Ilusa ja Karl-Erik Taukari esmakordne koostöö jõuab kuulajateni augusti alguses. Mõlema laulja soe ja siiras olemine ning alati kindel kvaliteet artistina lubab oodata ühte oodatumat kontserdiseeriat sel suvel. Ühiselt tuuakse publikuni hoogsalt suvine kontserdikava kolmel kontserdil, kus kõlavad artistide suurimad hitid ja hoolikalt valitud lood.

Kontserdid:
T. 02. august – Tartu, Antoniuse õu, kell 19.00
K. 03. august – Tallinn, Kultuurikatla aed PADA, kell 19.00
N. 04. august – Vihula mõis, kell 19.00

Laval:
Maarja-Liis Ilus – laul, shaker
Karl-Erik Taukar – laul, basskitarr, kitarr
Peeter Rebane – kitarr

11. august – ANNELY PEEBO, C-JAM & URMAS LATTIKAS “Suveöö”

Esmakordselt laval uue kavaga koos: Annely Peebo, C-JAM ja Urmas Lattikas.

Annely partneriks on sedakorda meie hinnatud tšellokvartett, kes on silma paistnud väga eriliste seadetega nii pop, rock jt. muusikažanrites, rääkimata klassikast. C-JAM on kahtlemata igati põnev muusikute kooslus, kus parimal tasemel helide maailma täiendab oskus seda atraktiivselt esitada ning vahetult ka publikuga suhelda. Stiilne kvartett on meie muusikamaailmas tegutsenud juba alates 2004.a.

Muusikuid täiendab ja ühendab ühtseks tervikuks alati sümpaatne helide meister Urmas Lattikas. Nii sünnibki jälle midagi uut, huvitavat ja ainulaadset neljas Eestimaa kaunis kontserdipaigas, sh. Vihulas.

Laval:
Annely Peebo
C-JAM ehk Pärt Tarvas, Tõnu Jõesaar, Margus Uus ja Levi-Danel Mägila
Urmas Lattikas – klaver

Kontserdid:
09. august – Kõue mõis
10. august – Tartu Pauluse kirik
11. august – Vihula mõis
12. august – Tallinna Jaani kirik

Kutsume muusikasõpru kaunisse Vihula mõisa keskkonda igal juulikuu neljapäeval ning kahel augustikuu neljapäeval. Soodushinnaga piletid on nüüd müügil Piletilevis ning päris väikesed külastajad (lapsed kuni 7.a. k.a.) on endiselt tasuta.

04. ja 11. augusti kontserdid leiate Piletilevist vastavalt Maarja ja Karl-Eriku “Kohtumine” seeria alt (vajuta siia) ning Annely ja C-JAMi “Suveöö” seeria alt (vajuta siia).

Täname: Vihula mõis, Postimees, Piletilevi.

Arhiiv