Jõulukontserdid

Annely Peebo ja Mart Sander kohtuvad esmakordselt.

Annely Peebo ja Mart Sander kohtuvad esmakordselt! Seda siiski lavalise koosluse mõttes ning jõulukontsertidel, mis toimuvad üle Eesti. Kontserdid toimuvad Jõhvis, Rakveres, Pärnus, Tartus ning Tallinnas 15.-19. detsembrini.

Ainulaadse koosseisu idee keerles juba 10 aastat tagasi kui Annely ja Mart pidid esialgse plaani järgi Eurovisioonil kohtuma. Nüüd on aga hea võimalus leida lavaline energia koostöös Bel-Etage Swingorkestriga, sest jõulumuusika svingorkestri saatel on kindlasti midagi erilist.

“Meil on suur rõõm esineda meie tuntuima ja hinnatuima metsosopraniga, kellega koostööd ootame pikisilmi juba mitmeid aastaid ning usume, et suudame tuua publikuni pisut hoogsamat muusikalist valikut kui ehk tavapäraselt”, ütleb Mart Sander.

Partnerid teavad ja tunnevad üksteist juba kaua ning seega on kõigil hea võimalus osa saada põnevast kontsertelamusest, sest lisaks traditsioonilistele jõululugudele on kavas kindlasti ka mõni üllatus.

Rahvusvaheliselt hinnatud Annely Peebo elab ja töötab Viinis ning võitis rahva südame ligi kümme aastat tagasi kui astus miljonite televaatajate ees üles Eurovisiooni saatejuhina. Viimastel aastatel on Annely jõulude ajal leidnud aega kontsertideks Eestis. Lisaks on välja antud jõuluplaat “Jõulureis läbi ajastute”.

Mart Sander on üks mitmekülgsemaid artiste Eestis, sest lisaks dirigeerimise ja klaverimängu oskusele teame teda ka andeka laulja, näitleja, maalija, lavastaja ja kirjanikuna.

Bel-Etage Swingorkester (Swing Band) on Mardi poolt loodud professionaalne kollektiiv, mille ühine ajalugu ulatub aastasse 2000.

Kontsertide piletid on müügil üle Eesti (Piletilevi ja Ticketpro, sh. kontserdimajade kassad). Piletite arv on piiratud.

Piletid veebist:

Osta pilet Ticketpro’st Osta pilet Piletilevist