Firmast

Teised meist

“On meeldiv kogeda, et Ida-Virumaal on traditsioon, mis kutsub inimesi tähistama Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva Toilasse. Eesti Muusikaagentuuril oli suur roll sündmuse kujundamisel aastatel 2004-2011 nii korralduses, sisulise kvaliteedi tõstmises kui selle hoidmises. Tänu agentuuri suurele tööle saime nautida maailmatasemel esinejaid ja kultuurikava suurepärases keskkonnas. Alati tasemel korralduse tõttu toetasime suure rõõmuga Promenaadi ürituste raames toimunud laste ja noorte Admirali purjeregatti”.

Margit Kohv, AS Novoloto juhataja aastatel 1996-2010

 

“Koostöö Eesti Muusikaagentuuriga läbi mitmekülgse ja professionaalselt korraldatud Toila valla märksündmuse – Oru pargi promenaadi – on olnud rikastav nii meie valla külalistele, kohalikele elanikele ning kindlasti ka meid külastanud artistidele. Usalduslik side partneritega, Rauno ja Angelikaga, on võimaldanud tuua ühte väärikamasse esinemispaika Eestis – Oru parki – enamuse Eesti tippesinejaid ning mitmeid maailmas tuntud artiste. Toila vald on koostööst Eesti Muusikaagentuuriga saanud palju kogemusi ning hulgaliselt tunnustust. Soovin, et edaspidi sünniks veel palju häid muusikaelamusi”.

Tiit Salvan, Toila vallavanem aastatel 2005-2011

 

“Oleme Eesti Muusikaagentuuriga teinud pikaajalist koostööd, mil agentuur korraldas Promenaadi ning saime alati positiivse laengu sündmuse korralduse tasemest. Oleme sündmusele kutsunud nii oma partnereid kui sõpru-tuttavaid, kes on samuti väga rahul olnud. Meie jaoks on olnud oluline ka agentuuri oskuslikult suunatud reklaam läbi väga hästi valitud kanalite ning seetõttu julgeme nendega alati koostööd teha”.

Maris Rudnevs, Varenagrupp OÜ juhataja

 

“I can warmly recommend Estonian Music Agency, since we worked together in 2010 where I performed in Toila with Jean Luc Drion. We found there a very beautiful outdoor spot in Estonia, where romantic feeling and music was a perfect match. All works were done with the highest standard and we look forward working together again”.

Francis Goya