Teenused

Artistide tellimine

Eesti Muusikaagentuur saab teile pakkuda sündmusega seotud artiste. Paljud artistid käivad esinemas duo või triona või siis ansambliga. Teinekord on vaja lihtsalt instumentalisti, kes mängiks taustaks või hoopis heli- ja valgustehnilisi lahendusi vms. Lisame väikese alajaotuse, et saaksime välja selgitada, keda teil vaja võiks minna:

• Solistid
• Orkestrid
• Õhtujuhid
• Kammeransamblid
• Koorid
• Rock/pop/jazz

Aitame leida sobiva artisti Teie sündmusele.

Hea koostöö on meil olnud paljude tuntud artistidega, sh Annely Peebo, Marko Matvere, Tõnis Mägi, Hele Kõre, Olav Ehala, Kristjan Kasearu, Jassi Zahharov, Margus Kappel, Margus Vaher, Sandra Nurmsalu, Pille Lill, Maarja-Liis Ilus, Koit Toome, Tõnu Kilgas, Kaire Vilgats, Dave Benton, Jarek Kasar, Riho Sibul, Birgit Õigemeel, Gerli Padar, Tanel Padar, Hanna-Liina Võsa, Tanja Mihhailova, Mikk Saar, Ott Lepland, Hedvig Hanson, ansambel Noorkuu, ansambel Cosmos, Moskva Balalaikad, Francis Goya, Ivo Linna, Antti Kammiste, Helin-Mari Arder, Kõrsikud, Hendrik Sal-Saller, Urmas Lattikas, Zorbas, Swing`n` Joy Orchestra, Bel-Etage Swing Band, Kukerpillid, Karl-Erik Taukar, Lenna Kuurmaa, ERSO, Jassi Zahharov jpt artistid ja kollektiivid.

Lisaks meie oma artistidele võime teile soovi korral pakkuda rahvusvahelisi artiste. Saada oma päring juhul kui sa oled valmis suuremateks kuludeks ja tunned, et pigem oleks parem kui lepingute ja muu tehnilist või loomingulist laadi küsimustega tegeleks keegi teine. Vajuta julgelt nupule Telli Artist ja täida vastav vorm. See ei kohusta veel millekski. Kohustused tekivad siis kui kinnitate tellimuse.
Telli Artist
Artistide galerii