ANNELY PEEBO ja OLIVER KUUSIK – SUVEGALA

Annely Peebo ja Oliveri Kuusiku esmakordne kohtumine sel suvel toimub Vihulas, Tartus ja Tallinnas. Ainult kolm unikaalset kontserti! Artiste saadab Urmas Lattikase ansambel.

Annely seekordne suvine lavapartner Oliver Kuusik, on üks meie hinnatumaid tenoreid, kes lisaks teatritöös ette tulevatele suurrollidele valdab suurepäraselt ka mahedama muusikaga kavasid. Olgu selleks prantsuse šansoonid, Napoli laulud, muusikalihitid või filmimuusika hitid.

Oodata on suurepärast kontserdielamust suurepäraste muusikute saatel, kus repertuaarist leiame nii Vahemere-äärset romantikat kui kõige tuntumaid klassikute hitte.

Kontserdid:
N. 10. august – Vihula mõis
R. 11. august – Tartu Pauluse kirik
L. 12. august – Tallinna Jaani kirik

Laval:
Annely Peebo
Oliver Kuusik
Urmas Lattikas – klaver
Ain Varts – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass
Aivar Vassiljev – löökpillid

Piletid on müügil Piletilevis.

Edasi >>

JÕULUÖÖ – Annely Peebo, C-JAM ja Urmas Lattikas

Annely Peebo, C-JAMi ja Urmas Lattikase jõulukontserdid alapealkirjaga “Jõuluöö” toimuvad 15.-29. detsembrini üle Eesti. Esitamisele tuleb nii jõulumuusika kui ka artistide poolt valitud teoseid. Meeleolukad kontserdid on järjeks juba suvel käivitunud suurepärasele koostööle.

“Nautisin väga suvistel kontsertidel meie koostööd C-JAMi ja Urmasega ning mul on väga hea meel, et saame jõulude ajal pakkuda publikule meie ühist loomingut,” ütleb Annely Peebo.

Annely Peebo on üks väheseid Eesti artiste, kel on õnnestunud nii oma andekuse kui tohutu tööga jõuda rahvusvahelise karjäärini, mis on teda viinud parimate teatrite, saalide või muusikuteni. Ilmselt on sama erakordne seegi, et Annely on seal juba pikalt püsinud ja tipus ka praegu. Elu ja töökoht Viinis on võimaldanud olla muusikamaailma ühes keskuses juba kauem kui paarkümmend aastat ning pikem koostöö Volksoperiga jätab Annely veel kauaks Viini. Ajalukku jäävad esinemised nii P. Domingo, J. Carrerase kui A. Bocelliga ning kõige selle taustal on äärmiselt tervitatav, et jõulu- või aastalõpukontserdid on leidnud traditsioonilise koha tema pingelises ajakavas.

“Annely hääl on väga nüansirikas ja viis, kuidas ta seda kasutab, on mitmekülgne ja erakordselt musikaalne. Lisaks veel ka särav lavasarm – mõistetav, miks ilmalavad teda ootavad. . .
C-Jam on suurepärane näide, mida ühe instrumendi, tšelloga, teha annab ja kui see korrutada veel nelja suurepärase muusikuga… Mul on suur rõõm nende väga heade inimestega lava jagada,“
kommenteerib Urmas Lattikas.

Urmas Lattikas on üks meie tuntumaid muusikuid, kes on üles astunud paljudes koosseisudes ning teinud pikki aastaid ka omanimelist jazzkvintetti. Erinevad muusikažanrid painduvad tema käe all võluvalt kauniteks helideks ning alati heatujuline lähenemine pakub kõigile suurt rõõmu.

C-JAM on kooslus, kus neli meest on loonud ühest instrumendist suurepärase kaubamärgi, mis meeldib paljudele ning pakub innustust ka noorematele muusikutele. Suur entusiasm ja armastus muusika vastu on toonud neile väga palju tööd nii Eestis kui mujal. C-JAM on kahtlemata elamus, mida tuleb oma silma ja kõrvaga kogeda, sest nende kontsertidel juba igav ei hakka – pigem ikka väikene jam kui muu…

“Meie aasta parimaks üllatuseks oli, et maailma kõrgkultuuri tipp – Annely Peebo – on ka äärmiselt soe ja heatahtlik inimene. Koos geniaalse Urmas Lattikase ja romantiliste, kuid samas ka riukalike tšellodega, on kooslus selline, et ka endal on raske uskuda kui mõnus see kõik on” – täiendab Margus Uus C-JAMist.

Laval:
Annely Peebo
C-JAM ehk Pärt Tarvas, Tõnu Jõesaar, Margus Uus ja Levi-Danel Mägila
Urmas Lattikas – klaver

Kuupäevad, asukohad ja kellaajad:

15.12. – Vanemuise kontserdimaja, kell 19.00
16.12. – Tallinna Kaarli kirik, kell 19.00
17.12. – Rakvere kirik, kell 19.00
18.12. – Kuressaare Laurentiuse kirik, kell 17.00
19.12. – Pärnu kontserdimaja, kell 19.00
26.12. – Tallinna Jaani kirik, kell 21.00
27.12. – Viljandi Pauluse kirik, kell 19.00
28.12. – Haapsalu kultuurikeskus, kell 19.00
29.12. – Paide kirik, kell 19.00

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Edasi >>

VIHULA MÕISA SUVEMUUSIKA 2016

VIHULA MÕISA SUVEMUUSIKA toimub sel suvel juba kolmandat aastat ning pakub ka seekord mitmekülgseid elamusi, kus publiku ette astuvad meie parimad artistid ja kooslused, mida iga päev ei kuule. Nii näiteks üllatab Vihulas Juss Haasma oma ansambliga, Annely Peebo ja C-JAM koos Urmas Lattikasega (kontserdiseeria “Suveöö”) ning esmakordselt teevad muusikalist koostööd Maarja-Liis Ilus ja Karl-Erik Taukar (kontserdiseeria “Kohtumine”).

Vihula Mõisa Suvemuusika kontserdid:

07. juuli – IVO LINNA

Ivo Linna on ilmselt üks meie kõige armastatumaid lauljad ja tal jätkub loomingut kasvõi mitme kontserdi jagu. Ja ega Antti pole papist klahvpillimängija – kui vaja, siis laulab Ivo eest. Vihula mõisas sel suvel esmakordselt publiku ees meie mõnus Iff koos Anttiga.

Laval:
Ivo Linna
Antti Kammiste – klaver

14. juuli – KOIT TOOME

Koit Toome on Eestis ilmselt kõige rohkem kontserte andev artist. Seda ainult ühel põhjusel – rahvale ta lihtsalt meeldib igal ajal ja igas kohas ning see on erakordselt andeka artisti tunnus. Ja kui käes on lisaloo aeg, siis võib oodata väikest parooadiaüllatust, mis võtab muige näole… Igatahes lendab aeg tema kuumadel kontsertidel lennates, see on fakt…

Laval:
Koit Toome – laul/klaver
Jorma Puusaag – laul/kitarr

21. juuli – HANNA-LIINA VÕSA

Hanna-Liina Võsa on suurepärase häälega mitmekülgne muusik, kes on viimasel ajal leidnud rohkesti rakendust muusikalirollides. Hanna-Liina on aga omal ajal võtnud vaevaks läbida ka vastavad koolid ja osalenud muuhulgas rahvusvahelistes projektides. Vihulas annab Hanna-Liina sel aastal ühe vähestest akustilistest kontsertidest. Hoolikalt valitud repertuaar paitab meie kõrvu mõnusas ja hubases mõisa keskkonnas koos kitarri ja saksofoni saatega.

Laval:
Hanna-Liina Võsa
Marek Talts – kitarr
Danel Aljo – saksofon

28. juuli – JUSS HAASMA & TRIKSTER

Jussi Haasma suurt näitlejatalenti on rahvas saanud kogeda läbi teleekraanide juba aastaid (n. Kättemaksukontor). See, et ta ka muusikaga tegeleb, on aga siiski vähem teada, kuid pole ju saladus, et see on juba perekonnast kaasa sündinud. Küll aga on ju kõigil meeles tema näosaate võit 2015.a., kus lisaks näitlejameisterlikkusele tuli laulda täiega. Ja see õnnestus tal suurepäraselt.

Juss astub just Vihulas üles oma ansambliga TRIKSTER lugudega, mis talle endale sümpatiseerivad, on veidi teises võtmes ning pole pääsu ka juba hittideks kujunenud lugudest nagu “Sein on ees” ja kes teab, mis trikiga nad veel hakkama saavad…

Vaata ja kuula – “Sein on ees”

Laval:
Juss Haasma – laul/kitarr
Jaan Varts – kitarr
Rene Puura – klaver
Silver Ulvik – trummid
Valdur Viiklepp – bass

04. august – MAARJA-LIIS ILUS ja KARL-ERIK TAUKAR “Kohtumine”

Maarja-Liis Ilusa ja Karl-Erik Taukari esmakordne koostöö jõuab kuulajateni augusti alguses. Mõlema laulja soe ja siiras olemine ning alati kindel kvaliteet artistina lubab oodata ühte oodatumat kontserdiseeriat sel suvel. Ühiselt tuuakse publikuni hoogsalt suvine kontserdikava kolmel kontserdil, kus kõlavad artistide suurimad hitid ja hoolikalt valitud lood.

Kontserdid:
T. 02. august – Tartu, Antoniuse õu, kell 19.00
K. 03. august – Tallinn, Kultuurikatla aed PADA, kell 19.00
N. 04. august – Vihula mõis, kell 19.00

Laval:
Maarja-Liis Ilus – laul, shaker
Karl-Erik Taukar – laul, basskitarr, kitarr
Peeter Rebane – kitarr

11. august – ANNELY PEEBO, C-JAM & URMAS LATTIKAS “Suveöö”

Esmakordselt laval uue kavaga koos: Annely Peebo, C-JAM ja Urmas Lattikas.

Annely partneriks on sedakorda meie hinnatud tšellokvartett, kes on silma paistnud väga eriliste seadetega nii pop, rock jt. muusikažanrites, rääkimata klassikast. C-JAM on kahtlemata igati põnev muusikute kooslus, kus parimal tasemel helide maailma täiendab oskus seda atraktiivselt esitada ning vahetult ka publikuga suhelda. Stiilne kvartett on meie muusikamaailmas tegutsenud juba alates 2004.a.

Muusikuid täiendab ja ühendab ühtseks tervikuks alati sümpaatne helide meister Urmas Lattikas. Nii sünnibki jälle midagi uut, huvitavat ja ainulaadset neljas Eestimaa kaunis kontserdipaigas, sh. Vihulas.

Laval:
Annely Peebo
C-JAM ehk Pärt Tarvas, Tõnu Jõesaar, Margus Uus ja Levi-Danel Mägila
Urmas Lattikas – klaver

Kontserdid:
09. august – Kõue mõis
10. august – Tartu Pauluse kirik
11. august – Vihula mõis
12. august – Tallinna Jaani kirik

Kutsume muusikasõpru kaunisse Vihula mõisa keskkonda igal juulikuu neljapäeval ning kahel augustikuu neljapäeval. Soodushinnaga piletid on nüüd müügil Piletilevis ning päris väikesed külastajad (lapsed kuni 7.a. k.a.) on endiselt tasuta.

04. ja 11. augusti kontserdid leiate Piletilevist vastavalt Maarja ja Karl-Eriku “Kohtumine” seeria alt (vajuta siia) ning Annely ja C-JAMi “Suveöö” seeria alt (vajuta siia).

Täname: Vihula mõis, Postimees, Piletilevi.

Edasi >>

MAARJA-LIIS ILUS ja KARL-ERIK TAUKAR “KOHTUMINE”

Maarja-Liis Ilusa ja Karl-Erik Taukari esmakordne koostöö jõuab kuulajateni augusti alguses. Mõlema laulja soe ja siiras olemine ning alati kindel kvaliteet artistina lubab oodata ühte oodatumat kontserdiseeriat sel suvel. Ühiselt tuuakse publikuni hoogsalt suvine kontserdikava, kus kolmel kontserdil kõlavad artistide suurimad hitid ja hoolikalt valitud lood.

Maarja kui Eesti ühe nõutuima naisartisti viimane singel kannab nime “Tulilinnud” ning see on saanud kuulajate seas sooja vastuvõtu. Aastate jooksul on plaadimaterjali kogunenud 11. albumi jagu, millest esimesed anti välja maailmakuulsa Universaliga koostöös ning neil oli rahvusvaheline edu. Tunnustust on Maarja saanud nii “Aasta naistartisti” tiitliga kui ka Eesti esindajana kahel korral Eurovisioonil. Andeka ja särava muusikuna on ta koostööd teinud ka n. Rein Rannapiga ja hinnanud meie uusi talente superstaari saates.

Karl-Erik Taukar on välja andnud mitmeid singleid ja ühe plaadi. Selle plaadi edu on aga olnud peadpööritavalt suur ning mitmed lood on olnud kõrgetel kohtadel edetabelites. Juba on antud Karl-Erikule kõlavaid tiitleid nagu “Parim meesartist” ja toimunud mitmeid huvitavaid projekte ning pole kahtlust, et Karl-Erik on jõudnud meie muusikamaailma paremikku ning teda saadab edu ka tulevikus. Suurepäraselt valdab ta nii basskitarri kui klassikalist kitarri ning teeb väga hästi muuhulgas ka õhtujuhi tööd. Suuremat sorti tähelend on saavutatud märkimisväärse kiirusega, mida toetab oskuslik suhtlemine, töökus ja andekus.

“Tulilinnud” – https://www.youtube.com/watch?v=kLYBstcUKOg

“Segased lood” – https://www.youtube.com/watch?v=ZtfLzUHH93I

Kontserdid:

T. 02. august – Tartu, Antoniuse õu, kell 19.00
K. 03. august – Tallinn, Kultuurikatla aed PADA, kell 19.00
N. 04. august – Vihula mõis, kell 19.00

Laval:

Maarja-Liis Ilus – laul, shaker
Karl-Erik Taukar – laul, basskitarr, kitarr
Joel-Rasmus Remmel – klaver
Peeter Rebane – kitarr

Täname: Postimees, Piletilevi

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Edasi >>

ANNELY PEEBO, C-JAM ja Urmas Lattikas “Suveöö”

Annely Peebo, C-JAM ja Urmas Lattikas esmakordselt laval uue kavaga koos.

Annely partneriks on sedakorda meie hinnatud tšellokvartett, kes on silma paistnud väga eriliste seadetega nii pop, rock jt. muusikažanrites, rääkimata klassikast. C-JAM on kahtlemata igati põnev muusikute kooslus, kus parimal tasemel helide maailma täiendab oskus seda atraktiivselt esitada ning vahetult ka publikuga suhelda. Stiilne kvartett on meie muusikamaailmas tegutsenud juba alates 2004.a.

Muusikuid täiendab ja ühendab ühtseks tervikuks alati sümpaatne helide meister Urmas Lattikas. Nii sünnibki jälle midagi uut, huvitavat ja ainulaadset neljas Eestimaa kaunis kontserdipaigas.

Kontserdid:

T. 09. august – Kõue mõis, kell 19.00
K. 10. august – Tartu Pauluse kirik, kell 19.00
N. 11. august – Vihula mõis, kell 19.00
R. 12. august – Tallinna Jaani kirik, kell 19.00

Laval:
Annely Peebo
C-JAM ehk Pärt Tarvas, Tõnu Jõesaar, Margus Uus ja Levi-Danel Mägila
Urmas Lattikas – klaver

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Täname: Postimees, Piletilevi.

Edasi >>

TÕNIS MÄGI, KARL-ERIK TAUKAR ja ESTRAADIRAADIO!

Tõnis Mägi, Karl-Erik Taukar ja Estraadiraadio – aastalõpukontserdid
Kella kuuest Koiduni!“

Aastalõpukontserdid toimuvad 26.-30. detsembrini üle Eesti. Artistide esmakordne koostöö toob kuulajateni hoogsa kava, kus märksõnadeks on energia, hitid ja põnevad seaded. Artiste saadab kuum ja moodne poporkester nimega Estraadiraadio.

„On vaid puhas rõõm musitseerida koos muusikutega, kes tajuvad üksteist ja publikut. Estraadiraadio on just selline orkester. On au ja privileeg astuda lavale võrratute muusikute ja noore andeka laulja Karl-Erik Taukariga selle aasta detsembris.“ ütleb Tõnis Mägi.

Estraadiraadio asutati aastal 2006. Nad olid Tõnis Mägi kaaslasteks tema juubelikontsertidel ning nende repertuaarist leiame stiilset omaloomingut, maitsekaid ja isikupärased seadeid levimuusika kullafondist läbi nelja möödunud kümnendi. Muusikute energiline ja tipptasemel esitus tõotab alati suurepärast elamust.

TÕNIS MÄGI on üks meie legendaarsemaid muusikuid, kelle loominguline ja artistlik panus kogu Eesti muusikasse on kustumatu. Tõnis on osalenud mitmetes ansamblites, näiteks Muusik Seif ja Ultima Thule. Tõnise loomingusse mahub ligi paarkümmend kauamängivat ning ta on osalenud ka teatriprojektides. Tõnis on saanud kõrgeid tunnustusi nagu Valgetähe IV klassi teenetemärk, Riigivapi III klassi teenetemärk ning pälvinud Eesti muusikaauhinna „Panus elutöö eest“.

“Ootan koostööd Tõnise ja Estraadiraadio bändiga suure põnevusega. Võimalusi selliste muusikutega koos tuurile minna ei ole palju. Usun, et ka aastalõpuaeg on täpselt õige sellise kooslusega esinemiseks.” ütleb Karl-Erik Taukar.

Karl-Erik Taukar on meie nooremast põlvkõnnast üks andekamaid esindajaid, kes on lühikese aja jooksul jõudnud meie muusikamaailma paremikku. See oli aastal 2013 kui ta osales näosaates ja juba käesoleva aasta alguses võttis ta vastu Eesti Muusikaauhindade galal tunnustused “Aasta meesartist” ja “Aasta popalbum”. Avatud maailmavaade ning sõbralik ja vahetu suhtumine käivad temaga alati käsikäes ning seetõttu on ta leidnud ka väga palju austajaid.

Laval:
Tõnis Mägi
Karl-Erik Taukar
Tanel Aavakivi – trompet
Vallo Mänd – trompet
Artur Kiik – tromboon
Karl Laanekask – kitarr
Indrek Mällo – basskitarr
Priit Sootla – klahvpillid
Andrus Lillepea – trummid
Margus Tammemägi – löökpillid

Toimumiskohad:
L. 26.12. kell 19.00 – Paide kultuurikeskus
P. 27.12. kell 17.00 – Mooste folgikoda
E. 28.12. kell 19.00 – Pärnu Kontserdimaja
T. 29.12. kell 19.00 – Vanemuise Kontserdimaja
K. 30.12. kell 19.00 – Nordea Kontserdimaja

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Täname: EMT, Elion, Postimees, Piletilevi.

Edasi >>

ANNELY PEEBO ja JASSI ZAHHAROVI jõulukontserdid üle Eesti.

Annely Peebo ja Jassi Zahharovi jõulukontserdid toimuvad sel aastal 13.-22. detsembrini üle Eesti. Suvel alguse saanud suurepärane koostöö leiab nüüd kauni järje jõuluseeria näol, kus artiste saadavad tippmuusikud Urmas Lattikase juhendusel. Esitamisele tuleb kaunis jõulumuusika ja artistide poolt hoolikalt valitud repertuaar.

„Me tunneme Jassiga üksteist juba pikemat aega, aga ühise kontserdikavaga kohtusime suvel esmakordselt. Jassiga koostöö on alati väga meeldiv ning jõulukontserdid saavad temaga olema kindlasti imeilusad. Meie saateansambel koosneb oma ala korüfeedest ning kutsun kõiki osa saama sellest suurepärasest võimalusest“, räägib Annely Peebo.

„Seekord on tõesti erilised jõulud! Oleme üsna pikalt planeerinud Annelyga koostööd ning lõpuks saame ühist jõulukava pakkuda üle Eesti. See on ilmselt ainukordne võimalus ning meie suvised kontserdid andsid tõesti hea tunde ka meie saateansambli suhtes. Ma olen täitsa põnevil – tulemas on midagi, mis on meie kõigi jaoks erakordne“ täiendab Jassi Zahharov.

Annely Peebo elab ja töötab Austrias juba paarkümmend aastat ning tema töö on teda kokku viinud paljude tuntud muusikute, dirigentide, orkestrite, kuulsate ooperimajade, kontserdisaalide ja vabaõhu lavadega. Annely on meie ainus naislaulja, kel on au olnud koostööd teha maailmakuulsate tenorite nagu Placido Domingo, Jose Carrerase ja Andrea Bocelliga. See on erakordsuse märk ning meil on hea meel, et just jõulude ajal leiab Annely võimaluse astuda üles oma kodupubliku ees ning jagab meie kõigiga oma fantastilist sära, suurepärast häält ja musikaalsust, mis temas leidub.

Jassi Zahharov on vaieldamatult meie klassikalise muusikamaailma superstaar, kes on pikalt koostööd teinud nii “Vanemuise” kui “Estonia” teatriga ning kogunud vähemalt kuus väärikat auhinda – näiteks Georg Otsa preemia. Lisaks paljudele esinemistele kodumaal, on ta külalisena kiidusõnu saanud näit. Saksamaal, Soomes, Rootsis jm. Ajalukku on läinud mitte ainult rollid või kontserdid koduteatris ja mujal, vaid ka muusikalide rollid, kus Jassi on pakkunud meile kõigile kustumatuid hetki. Maksimaalselt hea tulemuse saavutamine on võimalik vaid seetõttu, et Jassi on suurepärase häälega erakordselt paindlik ja tundlik muusik, kellega on suur rõõm koostööd teha.

Laval:

Annely Peebo
Jassi Zahharov
Urmas Lattikas – klaver
Ain Varts – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass

Kuupäevad, asukohad ja kellaajad:

13.12. – Haapsalu kultuurikeskus, kell 17.00
15.12. – Kuressaare Laurentiuse kirik, kell 19.00
17.12. – Viljandi Pauluse kirik, kell 19.00
18.12. – Rakvere Kolmainu kirik, kell 19.00
19.12. – Tallinna Jaani kirik, kell 19.00
20.12. – Mooste folgikoda, kell 17.00
21.12. – Tartu Peetri kirik, kell 19.00
22.12. – Pärnu Kontserdimaja, kell 19.00

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Täname: Postimees.

Edasi >>

VIHULA MÕISA SUVEMUUSIKA 2015

VIHULA MÕISA SUVEMUUSIKA kontsertseeria toimub sel aastal teist korda ning kutsub kõiki osa saama Vihula mõisa kaunist keskkonnast koos kontsertidega. Eesti Muusikaagentuuri poolt korraldatavad kontserdid toimuvad igal juulikuu neljapäeval ning kahel augustikuu neljapäeval. Üles astuvad armastatud artistid, kelle kavad on mõnusalt suvised. Nii mõnigi kooslus on sel aastal esmakordne – nii kohtuvad Vihulas uue kavaga Kelli Uustani ja Margus Vaher ning Annely Peebo ja Jassi Zahharov. Soodushinnaga piletid on müügil Piletilevis kuni 07.juunini (k.a.) ning päris väikesed (lapsed kuni 7.a.) on endiselt tasuta.

Ülevaade Vihula Mõisa Suvemuusikast:

02. juuli – Kelli Uustani ja Margus Vaher uue kavaga “Puudutus”.

Kelli on andekas ja särasilme laulja ning muusik. Ta on osalenud erinevates muusikali-projektides ning ka näiteks Swing`n` Joy Orchestra tegevuses. Aastaid tagasi koolitas ta ennast Londonis. Tal on näiteks spetsiaalne kava Amy Winehouse`i muusika baasil ning jõudumööda kirjutab ta ka ise muusikat. Margus Vaher on aga tõeline energiapomm ning meeldib paljudele. Margus sai tuult tiibadesse juba aastal 2007, mil võitis laulusaate “Kaks takti ette”. Margus on ühtlasi ka suurepärane lugude kirjutaja ning aimu saab sellest plaadilt “Margus Vaher unleashed”. Koostöös on artistid ette võtnud kava, milles on nende nägemus parimatest paladest Eesti muusikas ning Vihulas tulebki see kava esimest korda ettekandmisele – sekka ka oma lugusid. Lisaks Kellile ja Margusele on laval ka kitarrist Kusti Lemba või Jorma Puusaag.

09. juuli – Karl-Erik Taukar ja Eric Kammiste.

Karl-Erik Taukar on teinud 2014.a. fenomenaalselt kõrge tähelennu ning tõusnud muusikamaastikul üheks hinnatumaks artistiks. Oma esimese jõulutuuri ajal 2014.a. suutis ta kõiki veenda selles, et sama hästi kui basskitarr, sobib talle ka akustiline kitarr ning andekust on noormehel küllaga. Publikuga suhtlemine õnnestub tal juba praegu paremini kui mõnel teisel tuntud meesartistil. Ja kui juhuslikult ei tulegi kõik väga tipp-topp välja, siis on ta valmis kohe tunnistama, et väike häbi on küll silmis, aga järgmine kord läheb juba paremini… Selline mõnusalt terve lähenemine viibki noormehe ühel päeval meie kodumaa kõige nõutumaks artistiks. Koos Ericuga oskavad nad kuumaks kütta igas vanuses publiku.

16. juuli – Kukerpillid.

Need legendaarsed muusikamehed on andnud lugematul hulgal kontserte ja neil on loomingut, mis paelub eestlase hinge ja südant sedavõrd palju, et sammud seatakse ikka ja jälle koos perega nende kontserdile. Ilmselt juba aastakümneid juhtub see jaanipäeval. Seekord on jaanipäev 16-l juulil koos tulega ning see on pikisilmi oodatud kontsert ja rahva pidu, sest on ju koguni paar bändi liiget sealtkandist pärit ning üks liige on praegugi Vihula oma mees! No mida sa hing veel tahad ja ootad? Kukerpillid oma kodu õuel – seda lihtsalt peab kogema koos perega!

23. juuli – Kõrsikud.

Ansamblil on kätte jõudnud tähetaevas säramise periood – suure populaarsusega soojendavad nad meie südameid ning nad on oodatud üle Eesti, sest eestlased on Kõrsikute rahvas. Muhedad ja mõnusad Kõrsikud on saavutanud ja teinud kolme aastaga uskumatult palju. Loomingut tuleb aga meestel nagu külluse sarvest ning alates naistepäevast on mehed teinud oma kontsertkavas peenemat sorti muudatusi. Pole hullu – hitid on endiselt kavas, nendest ei pääse! Käesoleval aastal on Kõrsikutel plaanis üllitada juba viies album ning küllap kuuleme Vihulas ka päris uusi lugusid.

30. juuli – Annely Peebo ja Jassi Zahharov.

Vihula Mõisa Suvemuusika 2015.a. vaieldamatu tipphetk on Annely ja Jassi kontsert. Selleks saabub Annely otse Austriast ning leiab hetke, et nautida Vihula ilu ning atmosfääri koos kontserdiga. Annely on ainus Eesti metsosopran, kes on laulnud koos Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli ja Jose Carrerasega.

Jassi Zahharov on ilmselt üks meie armastatumaid baritone, kelle hääle ilu ja võimsust oleme saanud nautida väga mitmekülgsetes projektides lisaks ooperile. Jassi musikaalsus, hääl ja näitlemisoskus on viinud teda paljudesse riikidesse väljaspool Eestit.

Kuigi Annely ja Jassi tunnevad üksteist juba pikalt, siis alles sel suvel saab teoks nende esimene kohtumine ühise kontsertkavaga. See on kontsert, kuhu tasub tulla, sest suviselt kergem kava ja esmane suurem koostöö lubavad oodata igati nauditavat tulemust.

Muusikalise kujunduse teeb Urmas Lattikas oma trioga.

06. august – Zorbas – kreekapärane elamus.

Mõnusat kreekapärast muusikat viljelev Zorbas kogub aina rohkem poolehoidjaid. Põhjus on lihtne – vähesed viljelevad Eestis kreekapärast muusikat! Rahvamuusika ehedus, väikesed tantsusammud ning rõõm elust ja muusikast sobivad hästi Vihula atmosfääri kui õhtud on veel soojad. Eelmise aasta suvemuusika üks meeleolukamaid etteasteid, kus artistid suutsid rahva tantsima panna!

13. august – Lenna unplugged.

Kuigi Lennale Vihula meeldib, siis tuleb tunnistada, et kontserti ta polegi seal veel teinud. Esimest korda Vihulas üles astuv Lenna on oma muusikaga võlunud pea kõik eestlased. Tasa ja targu on ta purjetanud muusikamaastikul ikka ülespoole ning tema soe, aus ja vahetu suhtlemine on märksõnad, mis kontsertidel energia üleval hoiavad. Lisaks Lennale endale on laval ka kaks tema head sõpra, kes aitavad muusikalise tausta kujundamisel.

Kõik kontserdid algavad kell 19.00 ning piletid on eelmüügis Piletilevis.

Koostööpartnerid: Postimees, Raadio Elmar, Vihula mõis.

Edasi >>

SUVEBRIIS 2015 Pirital

SUVEBRIIS esmakordselt 17-26. juulini Pirita kloostri varemetes.
Mõnusalt sumedad suveõhtud koos parimate artsitidega. Üles astuvad: Kõrsikud, Tanel Padar, Ott Lepland, Curly Strings, Triin Niitoja & John4 ning Annely Peebo ja Jassi Zahharov.

17. juuli – Kõrsikud.

Tule ja saa osa Eesti ühe kõige populaarsema ansambli kontserdist Pirita kloostri varemetes. Muhedad Kõrsikud on saavutanud ja teinud kolme aastaga uskumatult palju. Plaate on välja antud neli ning viies on ilmumas. Nende kontserdikavas on hitid alati olemas.

19. juuli – Triin Niitoja & John4

Noored ja andekad muusikud väärivad rohkem esile toomist. Triin on tuult tiibadesse saanud superstaari saatest ning sel aastal osalesid nad hea tulemusega ka Eurovisiooni lauluvõistlusel. Lahedat muusikat on neil kuhjaga ning olgu siinkohal mainitud suurimad hitid nagu “Jää”, “Kustuta tuled” ja “This is our choice”.

21. juuli – Ott Lepland ja Kristjan Kaasik.

Ott Lepland on ilmselt meie suurim superstaar, sest ta oli kaua oodatud ja on praegu üks kõige nõutumaid artiste üldse. Avalikkuses mitte just väga sageli figureeriv akustiline kava saab nüüd Pirital ära tehtud. Tule ja saa osa mõnusast õhtupoolikust koos Oti ja tema ihukitarristi Kristjaniga.

22. juuli – Curly Strings.

Puhtamat vuuki pole ükski teine artist või kollektiiv veel meie muusikamaastikul teinud. Nad tulid, nägid ja võitsid peaaegu, et kõik auhinnad Eesti Muusikaauhindade galal. Laulust “Kauges külas” on saanud juba sedavõrd suur hitt, et ilmselt on see lugu kohustuslik lauluvara tulevastel Laulupidudel. Seekord on aga kõigil super hea võimalus kuulata ja laulda kaasa ainulaadsel kontserdil otse Tallinna ühes kõige atraktiivsemas kontserdipaigas!

24. juuli – Tanel Padar ja Tarvo Valm.

Akustilises vormis Tanel Padar on siiras ja vahetu kohtumine artistiga, keda me tavaliselt näeme ansambliga The Sun. Tarvo on Taneli bändikaaslane. Tanel esitab pisut mahedamas toonis paremikku oma loomingust ning jutustab juurde suviseid lugusid oma tegemistest.

26. juuli – Annely Peebo ja Jassi Zahharov

See on Annely ja Jassi esmakordne kohtumine ühise kontsertkavaga. See on unikaalne võimalus kuulata sumedas suveõhtus kergemat sorti kava koos meie kõige armastatumate ooperisolistidega! See on ainulaadne võimalus kogeda seda Tallinnas! Artiste saadab Urmas Lattikas oma trioga.

Kohapeal töötab kohvik.

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Koostööpartnerid: A.Le Coq, Raadio Elmar, Postimees, Reval Cafe, Pirita LOV, TV3.

Edasi >>

Kõrsikud üllatavad naistepäeval Tartus!

Saabuval naistepäeval, ehk kaheksandal märtsil, on meil suurepärane võimalus kuulata ansambel Kõrsikute meeleolukat kontsertkava Vanemuise kontserdimajas kell 17.00.

„Oleme tegelemas uue loomingulise materjaliga ning usun, et saame naistepäeval kuulajateni tuua mõned eksklusiivsed esmaettekanded ning teha väikese värskenduse meie kava üldplaanis“, ütleb Alari Piispea Kõrsikutest.

Kava värskendus tähendab seda, et publikuni tuuakse loomulikult kõik vanad head lood, kuid samuti lood, mis võiksid publiku senise tagasiside põhjal kavas oma koha leida ning mõned päris uued lood.

Käesoleva aasta jaanuaris tähistasid Kõrsikud oma kolmandat tegutsemisaastat. Ansambli noor eluiga on aga olnud täis märkimisväärset produktiivsust. Seda ilmestavad hästi nii Eesti Laulu kõrged kohad aastatel 2013 ja 2014 kui ka neli plaaditäit loomingut. Lisaks on Kõrsikud olnud aktiivsed kontsertesinejad üle Eesti ning kindlasti on olnud üks põnevamaid hetki ansambli jaoks koostöö Rakvere teatriga.

Kõrsikute loominguline aktiivsus on aga endiselt väga kõrge ning nii ongi neil käsil töö juba viienda plaadiga, mis kõigi eelduste järgi valmib käesoleval aastal.

Salvestatud looming:

2012 – Kolme peale
2013 – Sinu südames
2013 – Heli jälgedes
2014 – Mina olin veel väikene

Kingi oma lähedasele mõnus õhtupoolik Tartus!

Kuula lugusid:

„Tule ja jää“
„Suuda öelda ei“
„Oksad toomepuult“

Piletid on müügil Piletilevis ja Vanemuise kontserdimaja kassas.

Edasi >>