Tegutseme põhimõttel, kus me oleme abiks artistide broneerimisel sobiva terviku kujundamisel ja vajadusel teeme kogu terviku algusest lõpuni. Paljud artistid käivad esinemas duo või triona või siis ansambliga. Teinekord on vaja lihtsalt instumentalisti, kes mängiks taustaks või hoopis heli- ja valgustehnilisi lahendusi vms.

Meie kaudu leiad: Solistid / Orkestrid / Bändid / Õhtujuhid / Rock / Pop / Jazz / Kammeransamblid / Koorid / DJ

Hea koostöö on meil olnud paljude tuntud artistidega, sh Annely Peebo, Marko Matvere, Tõnis Mägi, Ivo Linna, Antti Kammiste, Rita Ray, Olav Ehala, Kristjan Kasearu, Kadri Voorand, Jassi Zahharov, Margus Kappel, Margus Vaher, Sandra Nurmsalu, Anne Veski, Pille Lill, Maarja-Liis Ilus, Koit Toome, Tõnu Kilgas, Kaire Vilgats, Dave Benton, Jarek Kasar, Riho Sibul, Birgit Sarrap, Gerli Padar, Tanel Padar, Hanna-Liina Võsa, Tanja Mihhailova, Mikk Saar, Ott Lepland, Hedvig Hanson, ansambel Noorkuu, ansambel Cosmos, Karavan, 2 Quick Start, Metsatöll, Shanon, Kõrsikud, Moskva Balalaikad, Francis Goya, Helin-Mari Arder, Liis Lemsalu, Hendrik Sal-Saller, Urmas Lattikas, Zorbas, Swing`n` Joy Orchestra, Mart Sander, Bel-Etage Swing Band, Kukerpillid, Apelsin, Karl-Erik Taukar, Lenna Kuurmaa, ERSO, Jassi Zahharov, Oliver Kuusik, C-JAM, Reket, Jakko Maltis, Jaan Pehk, Alen Veziko, jpt artistid ja kollektiivid.

Saada oma päring juhul kui sa oled valmis suuremateks kuludeks ja tunned, et pigem oleks parem kui lepingute ja muu tehnilist või loomingulist laadi küsimustega tegeleks keegi teine.

Vajuta nupule SOOVIN ARTISTI ja täida vastav vorm. Vormi täitmine aitab läbi mõelda küsimused, mis iga sündmusega kaasas käivad. Parema tulemuse annab kindlasti see kui olete läbi mõelnud, milliseid artiste ja/või teenuseid te sooviksite oma sündmusele. Pärast tellimusvormi täitmist, meie vastust ja tellimuse kinnitamist teie poolt, tuleb arvestada, et artist on broneeritud.

SOOVIN ARTISTI


GALERII